color kids na detech

V COLOR KIDS jsme hrdí na to, že provádíme testy oděvů v reálných situacích, v úzké spolupráci s dětmi, školkami, školami i rodiči. Důvodem, proč tak urputně testujeme je, že zkrátka chceme vědět, co dětem vyhovuje – chceme znát jejich názor, abychom vytvořili nejlepší designy i střihy.

Testovací centrum "PILEHAVEN", Dánsko

V našem testovacím centru v Pilehaven jsme vybrali 18 aktivních dětí ve věku 6 let. Všechny byly připraveny otestovat naše overaly pro zimní sezónu 2014.

V říjnu 2013 dostaly overaly a jejich úkolem bylo, používat je nejintenzivněji, jak jen to je možné, za jakéhokoli počasí na všemožných typech povrchů. Nebylo třeba dávat dětem speciální instrukce, záhy jsme zjistili, že přesně vědí, co se od nich očekává – jednoduše, chovat se jako obvykle! V průběhu zimy jsme pravidelně navštěvovali Pilehaven, abychom mohli sledovat, jakou odvádějí overaly práci. V daných podmínkách jsme byli schopni posoudit, zda výdrž oděvů odpovídá každodenním výzvám jako je klouzání, nekonečné pády, betonová rampa ve skate parku, plazení se ve štěrku, zdolávání překážek a další akrobatické kousky, které děti v průběhu hrátek venku napadají.


Přínos testování v reálu

Díky testování v reálu jsme schopni odhalit namáhaná místa jednotlivých oděvů. Třeba látka na kolenou – musí být zesílena, na základě testovaní jsme přemístili některé druky a pár stehů bylo rovněž přesunuto o kousíček vedle. Testování v reálu poskytuje našim designérům potřebné vstupní informace a ti pak mohou navázat na předešlý vývoj střihů a stylů a zároveň být „in“, co se týče měnících se trendů a potřeb. To nás vede k závěru, že umožnuje-li naše oblečení dítěti svobodný pohyb, udržuje-li ho v suchu a  teple za každého počasí, naše mise byla splněna!

color kids na detech 2 color kids na detech3 testovano na detech testovano na detech testovano na detech testovano na detech testovano na detech testovano na detech