O webu colorkids

 

Rozlišení
Eshop Colorkids je optimalizován pro rozlišení 1280x720px a vyšší. Pro nejlepší možný výsledek zobrazení tohoto webu doporučujeme použít tato nastavení.

 

Prohlížeč
Colorkids jsou kompatibilní s těmito verzemi prohlížeče: Microsoft Internet Explorer 9 a vyšší, FireFox 29 a vyšší, Google Chrome 34 a vyšší. Ujistěte se, že váš prohlížeč je schopen zobrazit JavaScript.

 

Pluginy
ColorKids.com používá různé druhy plug-inů. Chcete-li získat plnou funkci této stránky, doporučujeme nainstalovat Adobe Flash Payer. Přesto, většina stránek funguje i bez tohoto pluginu. Zde si můžete stáhnout nejnovější Adobe Flash Player zde: »Adobe Flash Player

 

PLATBY & BEZPEČNOST
Pro maximální ochranu zadávaných informací, používá celý eshop Colorkids zabezpečené datové připojení (HTTPS). Tímto způsobem je zajištěno zašifrování informací, a nemohou být použity jinými stranami.

 

COOKIES
Na stránkách Colorkids používáme různé prostředky, pro získání informací o používání našich stránek.
Tyto informace se používají k těmto účelům:

  • Webová stránka si pamatuje vaše nastavení a změny na této stránce.
  • Měření provozu na webových stránkách. To nám umožňuje zjistit, kolik návštěvníků na stránkách máme.
  • Můžeme zaměřit naše reklamy nejlepším možným způsobem, na základě chování uživatelů na webu. Tímto způsobem můžeme zacílit na to, co je nejdůležitější pro vás.

 

COPYRIGHT
Obsah na těchto stránkách je chráněn autorským právem, které patří Active Sportswear Int. (CVR. Nr.: 10327172)
Informace na této webové stránce, jako jsou texty, obrázky, videa a zvuky nesmí být použity v soukromé ani komerční sféře. Nesmí být kopírovány, pozměňovány ani ukládány v jakékoliv podobě. Změny na tomto webu je nezákonné.